Çorlu Havalandırma Firması

Çorlu Havalandırma Sistemleri Firmamız Kurduğumuz yada kurulu sistemlerin daha ekonomik, daha verimli ve daha uzun ömürlü olmasını sağlamak, sistem performansında düşme veya meydana gelebilecek arızaları önlemek yada arıza yapma ihtimalini en aza indirmek amacıyla periyodik olarak sistemlerin koruyucu bakım onarım hizmetleri ve arıza onarımları uzman bir bakım ekibi ile kesintisiz olarak yapılmaktadır

Çorlu Havalandırma Firmamız Sistemleri klima santralleri, hücreli aspiratörler, ısıtma soğutma sistemleri, çatı tipi fanlar, havalandırma kanalları, havalandırma sistemlerin her türlü yedek parça ve servis hizmetlerini vermektedir.

Dizayn Mekanik Havalandırma iş yaptığı kuruluşlar arasında gemiler, yat, römörkör,balıkçı tekneleri, roro gemileri, yolcu tekneleri, Fabrikalar, Depolar, Hangarlar, Fast foodlar, Spor salonları, İş merkezleri, Mağazalar ve komplekslerle beraber tüm küçük işletmelere'de hizmet vermekteyiz.

Günümüze kadar Müşteri memnuniyetini, ilke edinmis müşteri haklarına saygılı, güvenilir, dürüst ve güler yüzlü hizmette kusur etmemeye özen gösteren bir anlayışla bütün çalışanlarımızla sevgiye ve saygıya dayalı huzurlu bir ortamda daha iyiye ve güzele doğru ilerlemesi için tecrübe edinerek yolumuza devam ettik.

Dün neysek ,bugünde aynıyız, yarında aynı olmanın sözünü vermekten gurur duyarız.

Referanslarımız arasında Çorlu'nun en büyük endüstriyel firmaları bulunmaktadır. Çorlu Havalandırma olarak sizlere 50 kişilik kadromuz ve yeni üretim tesisimiz ile hizmet vermekteyiz. Yapacağımız hizmetlerde öncelikle kendi üretim tesisimizde imalat yapıp yerinde montaj yapıyoruz. Davlumbaz sistemleri ve havalandırma bacalarını özel cnc üretim makinelerinde profesyonel bir şekilde üretiyoruz.
Yukarı
tanıtım filmi