Çerkezköy Havalandırma

Çerkezköy Havalandırma Sistemi konut, iş merkezleri, otel, hastane ve fabrikalara yönelik paslanmaz çelik baca, doğalgaz bacası, baca filtreleri, baca çekiş düzenleyicileri, duman damperleri, havalandırma sistemleri, hava ile taşıma sistemleri konularında üretici olarak faaliyetlerini kurulduğu 2008 yılından beri sürdürmektedir.

Firmamız, taahhütlerimizde kullanacağımız malzemeleri atölyemizde uzman kadrosuyla ve üst düzey makine parkurunda imal edip deneyimli kadrosuyla Eskişehir ve bölgelerinde yerinde montaj yapmaktadır.

Tecrübeli ekibimizle zamanında ve kaliteli işler üretmeye devam ediyoruz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Tecrübe, birikim ve deneyimle sizlerin hizmetinizdeyiz.

Çerkezköy Havalandırma Sistemleri; yıllardır sektörde olmanın verdiği güven ve deneyim ile siz değerli müşterilerimizin havalandırma konusundaki çözüm ortağı olmaktadır. Tamamı kapalı olan üretim yerimizde, havalandırma santralleri, galvaniz kanalları, bağlantı ekipmanları ve havalandırma kanalları, duman damperleri özel olarak otomatik makinelerde yapılmaktadır. Dizayn Makina olarak, havalandırma kanal üretimimiz, kanal kapatma (dirsek, kon, redüksiyon, es) en yeni ve teknolojik makinelerde üretilmektedir.

Yukarı
tanıtım filmi